Başkan Tolga Salman Gürbüz: Kurban Bayramınız kutlu olsun

Ardahan Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tolga Salman Gürbüz, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

GÜNCEL 14.06.2024 14:16:00 0
Başkan Tolga Salman Gürbüz: Kurban Bayramınız kutlu olsun

Ardahan Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tolga Salman Gürbüz, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında, bayramların; iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günler olduğuna dikkat çeken Başkan Gürbüz , "Bayramlar, dini şuur ve duyguların gelişmesine, milli ve manevi değerlerin güçlenmesine, birlik ve beraberlik ruhunun kuvvetlenmesine vesile olduğundan dolayı önem arz etmektedir. Her türlü insani ve ahlaki değerlerin kazanılmasına önemli katkılar sağlayan bayramların özellikle paylaşma ve yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı istisnai günler olması da bu güzelliğe ayrı bir anlam kazandırmaktadır" ifadelerini kullandı. 

Bayramların dini şuur ve duyguların gelişmesine, milli ve manevi değerlerin güçlenmesine, birlik ve beraberlik ruhunun kuvvetlenmesine vesile olduğundan dolayı önem arz ettiğini belirten Başkan Gürbüz; "Her türlü insani ve ahlaki değerlerin kazanılmasına önemli katkılar sağlayan bayramların özellikle paylaşma ve yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı istisnai günler olması da bu güzelliğe ayrı bir anlam kazandırmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle; üyelerimizin, tüm Ardahan halkımızın Kurban Bayramı'nı kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam Âlemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum" dedi.

 

ŞENOL KİRMAN/ARDAHAN MEDYA


1

Sorunlar Bakan Yardımcısı Hatipoğlu'na iletildi

2

‘Ardahan Balının E-pazarlamasıyla Kalkındı Projesi’ eğitimleri tamamlandı

3

Ardahan Ulusal Kültür ve Bal Festivaline sponsor aranıyor!

4

Ardahan’da 15 Temmuz ihaneti unutulmayacak

5

Ardahan Belediyesi işçi çıkartacak