AK Parti heyetinden Erzurum'a ziyaret

Ardahan Ak Parti heyeti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof.Dr Osman Demirdöğen’i ziyaret etti

GÜNCEL 19.05.2024 09:11:00 0
AK Parti heyetinden Erzurum

Haber: Bedrettin Şuay

Ardahan AK Parti Milletvekili Kaan Koç, İl Başkanı Ersin Yılmaz, Hanak Belediye Başkanı Erdal Kurukaya ve Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof.Dr Osman Demirdöğen’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Milletvekili Koç, Hanak ve Çıldır Belediyelerine desteklerinden dolayı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof.Dr Osman Demirdöğen’e teşekkür etti.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof.Dr Osman Demirdöğen ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bölgenin kalkınması için iş birliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Bu önemli görüşmenin ardından taraflar, bölgenin kalkınması ve yerel yönetimler arası iş birliğinin artırılması için ortak projeler üzerinde çalışma kararı aldı.


1

Sobadan çıkan yangın evi küle çevirdi

2

PARİM SPOT MOBİLYA: KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

3

KURBAN BAYRAMI’NDA ÇOCUK PSİKOLOJİSİNE DİKKAT!

4

Başkan Tolga Salman Gürbüz: Kurban Bayramınız kutlu olsun

5

Jandarma Teşkilatı’ndan Vali Çiçek’e 185. kuruluş yıl dönümü ziyareti