ORGANİK ÜRÜNLERİN ADRESİ EGE ŞARKÜTERİ

Ankara’da organik ürün satışı yapan Ege Şarküteri, Ardahan Tanıtım Günleri’nde stant açarak ürünleri pazarlamaya başladı.

Yöresel ürün satışı yapan işletmeler ARDAFED tarafından Ankara’da organize edilen Ardahan Tanıtım Günleri’nde ki stantlarda yerini aldı. 

Ankara’da organik ürün satışı yapan Ege Şarküteri de Ardahan Tanıtım Günleri’nde stant açtı.

Ege Şarküteri işletmecisi Ardahanlı Canip Kara gazetemize yaptığı açıklamada,  “Ardahan Dernekler Federasyonun düzenlemiş olduğu Ardahan Tanıtım Günleri’nde Ege Şarküteri olarak standımızı açtık. Yöresel, organik ürünlerimizi pazarlamaya başladık. Biz bu günleri yapmak üzere Ardahan Federasyonu olarak yürütme kurulu kurduk. Bu kurulun içinde bende yer aldım. Ardahan ve ilçelerine giderek orada ki peynir ve bal tüccarları ile görüştük. Burada ürünlerini tanıtmaları için davette bulunduk. Gelinen noktada dün açılışını yaptığımız Ardahan Tanıtım Günleri’nde coşkulu ve bereketli bir gün oldu. 2,3 ve 4’üncü günlerce daha aktif, satışların bol olması dileğiyle bütün tüccarlarımıza, katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Pazar günü son bulacak olan tanıtım günlerine Ardahanlı hemşerilerimizi bekliyoruz” dedi.    

Ege Şarküterinin ticari faaliyetleri hakkında bilgiler veren Canip Kara, “Doğu Gıda olarak başladığımız ticari faaliyetimizi 15 yıl Sincan’da sürdürdük. Daha sonradan Bilkent 2’de Ege Şarküterinin birincisini açarak 15 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Hizmetlerimizden dolayı yöre halkının bize göstermiş olduğu teveccüh karşılığında Bilkent 3’te de daha büyük ikinci şubemizi açtık. Yaklaşık 40 uzman personelle hizmet vermekteyiz” diye konuştu. 
 

GÜNCEL 3.12.2021 16:26:00 0
1

FİRARİ HAYVAN HIRSIZLARI YAKALANDI

2

YILIN İLK KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

3

Emniyet bahçesinde yiyecek arayan tilkileri elleriyle besliyor

4

ÇAĞLAYAN, OTOBÜS SEKTÖRÜNDE YAŞANAN SIKINTILARI ANLATTI

5

Kar ve tipi nedeniyle yolda mahsur kalanlar kurtarıldı