Milli Eğitim Müdürü Bulut, meslek okulunu ziyaret etti

Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut, ilk kez öğrenci kabulüne başlayıp yüz yüze eğitime devam eden Ardahan Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret etti.

Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut, ilk kez öğrenci kabulüne başlayıp yüz yüze eğitime devam eden Ardahan Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret etti.

Ziyarette Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut´a, Özel Eğitim Şube Müdürü Tamer Avşar, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Yıldız Dede, Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Filiz Baydar ve Özel Eğitim Hizmetleri Bölüm Başkanı Buse Berke eşlik etti. İl Milli Eğitim Müdür ve beraberindekiler Okul Müdürü Mustafa Batuhan İbiş´ten bilgi aldılar.

Ardından öğrenciler ile el sanatları atölyesinde devam eden ahşap işleri etkinliklerine katılıp sonrasında İl Müdürü Erhan Bulut´un öğrencilere hediyesi olan seramik saksılara  lavanta ekimi yapılarak boyamayla etkinlik tamamlandı.

Öğrenciler tarafından üretilen isimlik Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut´a takdim edildi.

Öğrenciler ile yakından ilgilenen Erhan Bulut, "Bu yıl eğitim öğretime başlayan Ardahan Özel Eğitim Meslek Okulumuzun ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Okulumuzda emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Her çocuk özeldir, bütün çocuklarımızın ilgi ve şefkati ihtiyacı vardır. Sorumlu bireyler olarak engellileri hep birlikte el ele aşacağız" temennilerinde bulundu.

EĞİTİM 19.03.2021 15:32:11 0
1

Ardahanlının Ankara’daki evi

2

ARDAHAN TANITIM GÜNLERİ, ANKARA’DA İKİNCİ GÜNÜNDE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

3

Dursunoğlu, “Ardahan Günlerini başarıya taşımamız gerekiyor”

4

ORGANİK ÜRÜNLERİN ADRESİ EGE ŞARKÜTERİ

5

Ardahan’da silah ve mühimmat ele geçirildi