İlçede ?Hayat Boyu Öğrenme? Sergisi Açıldı

Hanak İlçe Halk Eğitim Müdürü Cimşit Çakıcı ?Hanak Halk Eğitim Merkezinin her zaman, her yerde, herkes için eğitim sloganı ile her yaşa, ilgiye ve çağın ihtiyaçlarına uygun eğitimlerin verildiği Hayat Boyu Öğrenme Kurumu´dur.

Ardahan ili Hanak ilçesinde Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından, "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinlikleri çerçevesinde yıl sonu sergisi açtı.

Hanak Halk Eğitim Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen yılsonu sergisinde, kursiyerlerin yıl boyunca yaptıkları; el işleri, arıcılık gibi çalışmalardan örnekler sergilendi.

Serginin açılışına; Hanak Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğraş Akay, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Misir, İlçe Emniyet amiri vekili Resul Demir, Yazı işleri Müdürü Talip Çoban, davetliler ve halk katılırken, katılımcıları Hanak İlçe Halk Eğitim Müdürü Cimşit Çakıcı karşıladı.
Açılış töreninde gazetecilere açıklamalarda bulunan Hanak İlçe Halk Eğitim Müdürü Cimşit Çakıcı ?Hanak Halk Eğitim Merkezinin her zaman, her yerde, herkes için eğitim sloganı ile her yaşa, ilgiye ve çağın ihtiyaçlarına uygun eğitimlerin verildiği Hayat Boyu Öğrenme Kurumu´dur.

Kurumumuz okumakta olanlara ve meslek dallarında daha yeterli gelmek isteyenlere eğitim vermektedir.  2020-2021 eğitim öğretim yılında biten kurslarımızın yanı sıra isteğe bağlı kurslarımız devam edebilir.

Sergimiz, bir yıl boyunca verilen emeğin karşılığı, bir meyvesidir. Emeği geçen herkese teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Başta kurs öğretmenlerimiz olmak üzere kursiyerlerimizi tebrik ediyorum? diye konuştu.
Hanak Halk Eğitim Müdürü Cimşit Çakıcı "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinlikleri, 14 Haziran Pazartesi günü son bulacaktır dedi.

/resimler/2021-6/9/1206372447720.jpg

/resimler/2021-6/9/1207030416948.jpg

EĞİTİM 9.06.2021 12:02:36 0
1

Ardahanlının Ankara’daki evi

2

ARDAHAN TANITIM GÜNLERİ, ANKARA’DA İKİNCİ GÜNÜNDE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

3

Dursunoğlu, “Ardahan Günlerini başarıya taşımamız gerekiyor”

4

ORGANİK ÜRÜNLERİN ADRESİ EGE ŞARKÜTERİ

5

Ardahan’da silah ve mühimmat ele geçirildi